Значний прогрес у технології штучного інтелекту спрощує розробку веб-сайтів на базі штучного інтелекту вже сьогодні. ChatGPT може допомогти у створенні веб-сайтів, генеруючи необхідні фрагменти коду та надаючи різні рекомендації щодо прискорення процесу розробки.

Ми все частіше стикаємося з поняттям штучного інтелекту, звикаємо до словосполучення "нейронні мережі", стаємо свідками того, як наші смартфони розумніють у всіх сенсах. Атмосфера сучасного технологічного світу поступово привчає нас до думки, що далі машини ставатимуть лише розумнішими, і ми зможемо покладатися на прийняті ними рішення у багатьох сферах.

Ви б хотіли подивитися на сервіс, який, за деякими вступними даними, зможе створити в автоматичному режимі вдалий сайт?

Тобто існує якийсь алгоритм, який аналізує надану вами інформацію, зіставляє її з базами даних, порівнює окремі деталі, сам шукає додаткові відомості, за якимись критеріями визначає найефективніший варіант дизайну макета сайту та показує вам його.

Непогано, правда? Просто відповіли на кілька запитань, почекали кілька хвилин і отримали щось таке, що не соромно опублікувати в Мережі та запросити клієнтів.

На сьогоднішній день на ринку є системи, що мають AI-режим у вигляді віртуального помічника зі створення сайту. Є навіть такі, що позиціонуються виключно як AI-сайт білдери. Чесно кажучи, якоїсь фундаментальної різниці в принципах роботи обох типів систем поки що не помітно, але в деталях підходи, звісно, відрізняються. Кожен сервіс спирається на можливості свого редактора (віджети, блоки, стилі) під час створення сайтів. Тому різниця у результатах, звичайно ж, є.

Приклади конструкторів сайтів із штучним інтелектом

  1. Hostinger AI пропонує хороше співвідношення ціни та якості, особливо якщо є мета запустити сайт якнайшвидше. Окрім традиційних інструментів – зрозумілого редактора сайтів та надійного веб-хостингу, представлений унікальний набір можливостей штучного інтелекту. Це робить процес розробки простим та захоплюючим.
  2. Конструктор сайтів із штучним інтелектом, за допомогою якого вдається створювати сторінки за лічені хвилини. Не потрібний досвід проектування та/або програмування. Leia розрахований на застосування представниками малого бізнесу та підприємцями, які прагнуть створити професійний сайт, але не мають часу на очікування на результат від професійного дизайнера.
  3.  Використання Teleport HQ – це можливість створювати сайт по-іншому. Окремі елементи інтерфейсу користувача розробляються із застосуванням можливостей штучного інтелекту. За допомогою Teleport HQ згенерований код можна імпортувати з ChatGPT у всіх проектах

AI у сайтбілдерах на поточному етапі розвитку важко назвати вражаючим. Але початок розвитку технології покладено. Поки все зводиться до того, що на основі введеної вами інформації система створить макет засобами свого редактора. Це непогано, якість результату залежить багато в чому від потужностей самої платформи - набору віджетів, структури, дизайн шаблонів та іншого. Ви отримаєте типовий для вибраного сервісу результат із поправкою на індивідуальні дані. Тобто йдеться про алгоритми, що працюють у чітко окреслених рамках. Вони просто запускають і виконують послідовність дій, тому традиційного процесу створення сайтів командою веб-розробників поки що замінити не можна.

You have no rights to post comments

Шаблоны, модули и плагины для Joomla 3.7.3
Scroll to top